KAMPIRANJE NA ORAHOVAČKOM JEZERU
U petak i subotu 03. i 04. 07. ministranti i djeca aktivna u crkvi idu na kampiranje na orahovačko jezero. Pokret je u petak 03.07. u poslijepodnevnim satima a povratak u subotu u poslijepodnevevnim satima. Potrebno se prijaviti do četvrtka 02.07. zbog prijevoza. Roditelji kojib bi pošli neka se također prijave, posebno ukoliko su vozači. Od hrane potrebno je ponijeti svježe meso. Djeca koja ne mogu ili ne žele noćiti mogu se pridružiti u sobtu tokom dana.






